عضويت در سايتبه نظر مي رسد شما فعلا در سايت عضو نشده ايد ! براي عضويت در سايت اين جا کليک کنيد

X
تاريخ امروز :

وب سايت تفريحي سيمافان

گوگل
jQuery Menu by Apycom
پورتال تفریحی سیمافان » پارگی پرده بکارت دختران و نحوه ترمیم آن
پیامک های ارسالی اعضای سایت :
  • "قسمت بود" که تا دل سپردم، دیگر نباشی! این تنها حرفیست که نبودنت را توجیه میکند شایدهم، مرا آرام ... . نگین سلاطی 0916---0373
  • دونه های برف فقط برای دیدن چشمات از آسمان پایین میان. اما پاشونو که به زمین میزارن فدای مهربونتی میشن... . Farima 0930---2757
  • دوستی حس لطیفی است ... نگهش خواهم داشت ... چه تو نزدیکم باشی و چه دور ... 0914---8565
  • امروز بعد از مدت ها دیدم گوشیم زنگ خورد ؛ پریدم که زود جواب بدم دیدم سر زنگ دوم خاموش شد! هر کاری میکنم روشن نمیشه، فکر کنم از هیجان زیاد دچار حمله قلبی شده سکته کرده بیچاره ... از طرف farima 0930---2757
  • به استادم میگم استاد ما نسل سوخته ایم بخدا ... گفت نسل سوخته ماییم شما نسل پدر سوخته اید ... هیچی دیگه تا حالا اینقدر تو زندگیم قانع نشده بودم ! farima 0930---2757
  • داشتم هندونه میخوردم با قاشق مغزشو می تراشیدم بابام از اونور داد میزنه میگه : یه ذره هندونه بزار بمونه رو اون پوست تا رومون بشه بزاریمش دم در اینجوری مردم فک میکنن بز بستیم تو خونه . علی کازرون 0914---3812
  • بهترین جراح قلب امریکا میمیره براش تابوتی به شکل قلب درست میکنن ، یهو یه نفر وسط مراسم بلند میخنده ! میپرسن چی شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ... میگه من جراح زنانم داشتم تابوتمو تصور میکردم !!!!!!!!!!! - 0930---2757
  • ماشین لباسشویی خونمون خیلییییی پیشرفتست . کاری به این نداره چه رنگی بهش لباس تحویل میدی نگاه میکنه ببینه چه رنگی بهت میاد همون رنگو بهت تحویل میده ! farima 0930---2757
تبليغات
عضويت در گروه

عضويت در شبکه اجتماعي سيماکلاب

آخرين نظرات ارسالي کاربران :

آخرین ارسالی های تالار گفتمان سیمافان :

پارگی پرده بکارت دختران و نحوه ترمیم آن

» کد مطلب : 23764 | » تعداد نظرات : 59 نظر
به گزارش سیمافان ، پرده بكارت در حقیقت یك غشای نازك، همراه با سوراخ یا سوراخهایی برای عبور جریان خونریزی عادت ماهیانه از درون آن، و چیزی كه بطور مشخص ورودی واژن زنان رو مسدود كرده است.این كه موجودیت و مفهوم پرده بكارت چیست یكی از اسرار جاودانه و نهفته در بدن زنان است.
 
 
پارگی پرده بکارت در دختران | نحوه دوختن پرده بکارت | ترمیم پرده بکارت
 
 
امروزه به یمن پیشرفت های علمی و تغییرات فرهنگی،اطلاعات ما در باره این موضوع بیشتر و نگاهمان به واقع بینی نزدیک تر شده است.
 
 
 
بعضی ها مادرزاد پرده بكارت ندارند، بعضی دیگر پرده بكارت شان بدون سوراخ است، درحالیكه برخی دیگر پرده های بسیار ضخیمی دارند كه ممكن است برای پاره كردن پرده بکارت، كمك پزشك مورد نیاز باشد تا از بروز درد در هنگام ارتباط جنسی جلوگیری شود، این شیوه را بریدن پرده بکارت می نامند.طی اولین دخول، پرده بكارت در چند جا پاره شده و به چند قطعه تقسیم می شود، غالبا تا زمانی كه زن، نوزادی به دنیا بیاورد باقیمانده پرده در دهانه واژن وجود خواهد داشت.
 
 
 
انواع مهم پرده عبارتند از :
1- پرده بکارت بدون منفذ
2- پرده بکارت مثلثی
3- پرده بکارت نوع حلقوی(قابل اتساع و غیرقابل اتساع)
4- پرده بکارت نوع هلالی
5- پرده بکارت نوع پل دار(دو تکه)
6- پرده بکارت نوع غربالی
7- پرده بکارت نوع زبانه دار
8- پرده بکارت نوع دندانه دار
9- عدم وجود پرده بکارت به طور طبیعی
10- پرده بکارت بسیار سخت و سفت
 
 
بكارت می تواند دارای اشكال مختلف باشد ، باید دریافت كه بازبینی آن نمی تواند دلیل محكمی برای اثبات این مورد باشد كه فرد دارای رابطه جنسی بوده است یا خیر. این قضاوت نادرست می تواند افرادی را هم كه پرده بکارت آنها در اثر فعالیتهای ورزشی ،خودارضایی، استفاده از تامپون ، كشیدگی بیش از حد ، نبود مادر زادی ، تستهای پزشكی و غیره دچار آسیب گردیده ، به دردسر اندازد. حتی بسیاری از مدارك از این حكایت می كنند كه پارگی پرده بکارت در اثر كشیدگی بیش از حد در فعالیتهایی مانند رقص ، ژیمناستیك و یا اسب سواری نیز شایع است.
 
 
ترمیم پرده بکارت دختران
کافی است زنانی که اصطلاحا پرده بکارت خود را از دست داده اند، نیم ساعت قبل از رابطه جنسی در شب عروسی، این دارو را به صورت شیاف استعمال کنند تا اثرات معجزه آفرین آن را ببینند. این شیاف، در دمای درونی بدن، پوسته ژلاتینی خود را پاره می کند و محتوی آن به صورت مایع قرمز رنگی از واژن خارج می شود.
 
به گزارش سیمافان و به نقل از  مجله پزشکی آکادمی “اوترخت”  ، ”اینه که فان سومرن”  ، متخصص بیماری های زنان در آدکامی پزشکی در شهراوترخت (هلند) سازنده این دارو است. و در گفتگو با مجله پزشکی آکادمی “اوترخت” می گوید : “در سال حدود ۲۰نفر به من مراجعه می کنند که خواهان ترمیم پرده بکارت خود هستند. همکاران من در سایر شهرها نیز مراجعین زیادی برای ترمیم پرده بکارت دارند. 
 
 
متناسب با این که وضعیت مراجعین چه باشد، در مورد ترمیم پرده بکارت تصمیم می گیرم. برخی را ترمیم و حدود نیمی از موارد را نیز رد می کنم. مثلا اگر دختری مورد تجاوز واقع شده باشد و آینده اش به خاطر این مساله به خطر افتد، عمل ترمیم پرده بکارت را انجام می دهم.
 
 
اما زمانی که زنی مراجعه می کند و می گوید که پس از طلاق و برای ازدواج دوم می خواهد پرده بکارت خود را ترمیم کند، با تقاضایش مخالفت می کنم.”برای این دسته از زنان نیز راه حل دیگری در نظر گرفته شده است که همان استعمال داروی معجزه آفرین باکرگی است. از دیرباز و در سنن گوناگون، ظهور قطرات سرخ رنگ بر ملحفه ها، در شب عروسی شادی آفرین بوده است.
 
نمایش پارچه ای با لکه های خون، با هلهله و “کل کشیدن” زنان خانواده همراه می شده است. این در حالی است که تنها در ۶۰درصد موارد، در اولین رابطه جنسی ، جداره واژن خراش بر می دارد و چند قطره ای خون می آید. با این وجود، در برخی موارد همان چند قطره، ناجی جان عروس است.
 
امروزه رد پای این گونه سنن به کشورهای اروپائی نیز کشیده شده است. حاملین این سنن نیز عمدتا مهاجرین اند. “اینه که فان سومرن” در این مورد می گوید: ” بیشتر مراجعه کنندگان من را دختران مراکشی و ترک تشکیل می دهند. اما گاهی اوقات زنان هلندی نیز به من مراجعه می کنند. اما این دسته، زنانی هستند که به اسلام گرویده اند و برای ازدواج و یا روابط جدیدشان، خواهان ترمیم پرده بکارت اند.”
 
 
به گفته “اینه که فان سومرن”، جامعه علمی و پزشکی هلند، انجام این عمل را بیهوده می داند چرا که هیچ ضرورت پزشکی و علمی در آن نیست. این عمل جراحی در کلینیک ها ی خصوصی صورت می گیرد.ممنوعیت ترمیم پرده بکارت تا کنون چندین بار در هلند مورد بحث واقع شده است.
 
 
“اینه که فان سومرن” می گوید: ” قبل از این که سفارش ساخت این قرص ترمیم پرده بکارت را به داروخانه ها بدهم، تصمیم ام را با کمیسیون ویژه ای که مربوط به بررسی درجه اخلاقی و عرفی موضوع است، در میان گذاشتم . آنها ابتدا گفتند که ساخت و استفاده چنین قرصی از نظر اخلاقی به معنای مشارکت در فریب افرادی (مردانی) است که پس از دیدن مایع قرمز رنگ بر ملحفه های شب زفافشان، فکر می کنند زنشان باکره بوده است. اما من توانستم کمیسیون را قانع کنم که نجات زنی که ممکن است به خاطر باکره نبودن جانش را در قتل ناموسی از دست بدهد، مهم تر از این حرفهاست.”
 
علاوه بر این، “اینه که فامن سومرن” با نقد دیگری نیز مواجه است و آن این که این گونه اقدامات و ارائه این گونه خدمات موجب حفظ سنن ارتجاعی می شوند. پاسخ وی به این گونه انتقادات این است: “بله درست است، به این ترتیب ما این سنن را حفظ کرده ایم اما زمان حفظ این سنن، چشمکی هم چاشنی آن می کنیم.”
 
 
 
آسیب و پارگی پرده بکارت
برخی فعالیت ها می تواند سبب آسیب و پارگی برگشت ناپذیر پرده بکارت شود.برخلاف تصور برخی که می پندارند پرده بکارت دختران در داخل واژن قرار دارد،پرده بکارت که از جنس دیواره واژن می باشد در بخش خارجی دستگاه تناسلی زنان قرار دارد و در دهانه واژن واقع شده است.پرده بکارت از نظر فرم در چند نوع می باشد که قبلا به آن اشاره شده است.
 
 
 
برخی فعالیت ها می تواند سبب آسیب و پارگی برگشت ناپذیر پرده بکارت شود از جمله :
-ورزش های سنگین از جمله ژیمناستیک
-انجام نزدیکی و فعالیت جنسی با مرد – دخول آلت تناسلی
-عمل خودارضایی اگر همراه با داخل کردن یک شئی به داخل واژن باشد میتواند سبب پارگی و آسیب پرده بکارت شود.
-برخی نیز بطور مادر زادی با مشکل آسیب یا حتی نبود پرده بکارت مواجه هستند.
-تصادف نیز میتواند سبب آسیب و پارگی پرده بکارت شود.
-عملهای لگنی وخیم
 
 
قابل توجه اینکه تمامی مسائل ذکر شده بالا در مورد آسیب و پارگی پرده بکارت توسط پزشک قابل معاینه و تشخیص صد در صد می باشد.
پرده بکارت بافتی بسیار حساس و نازک دارد و با کوچکترین تحریک آسیب پذیر می باشد. گرچه تحریکات کوچک و مختصر آسیب کامل به پرده بکارت نمی رساند ولی همین آسیب جزئی برگشت ناپذیر و قابل تشخیص است و سبب حساس شدن آن و احتمال پارگی پرده بکارت وجود دارد.
 
معمولا در زمان قدیم برای اطمینان از باکره بودن دختر در اولین آمیزش از دستمال سفیدی که به خون بکارت آغشته بود استفاده می گردید.من کاری به درست یا غلط بودن این روش و مشکلاتی که حادث می شد ندارم.اما نکته مهم در اینجا تفاوت بین خون بکارت با خون قاعدگی یا خونی است که از پرده ترمیم یافته خارج می شود. 

معمولا پس از پارگي پرده بکارت خونريزي کم و بيش شديدي ايجاد مي شود. حداقلي براي خونريزي در اين حالت نداريم ممکن است در حد يک يا دو قطره باشد و يا شايد هم بيشتر باشد ولي حداکثر به اندازه آغشته شدن يک عدد پوشک خواهد بود و چيزي که مسلم است اين است که اين خونريزي نبايد ادامه داشته باشد.نکته همین جا می باشد اگر کسی اقدام به ترمیم بکارت نماید چون دیگر امکان استفاده از خون طبیعی ناشی از پارگی بکارت وجود ندارد معمولا میزان خونریزی بیشتری از حالت طبیعی به وجود خواهد آمد یا اصلا خونریزی نخواهد داشت. خون پرده بکارت معمولا سریع لخته می شود و تفاوتش با خون سایر قسمت های بدن این است که حاوی مقادیری سلول واژینال می باشد. 

بین خون ناشی از قاعدگی و خون پرده بکارت نیز تفاوت است چون خون قاعدگي داراي فيبرينوژن کمتر است، لذا ديرتر لخته شده و سلول هاي واژينال در آن بسيار زياد است در حالي که خون حاصل از پرده بکارت سريعتر لخته شده و حاوي مقادير کمي سلول واژينال است. 
 

علت پارگی بکارت 
چون در اولین مقاربت پرده بکارت (در صورت وجود) به دلیل اینکه قطر کمتری نسبت به قطر آلت مرد دارد، از ورود آلت تا حدودی جلوگیری می کند ولی با ایجاد فشار بیشتر دچار پارگی می شود. این پارگی همانند سایر پارگیها در بدن ایجاد درد و سوزش و خونریزی می کند.پس اگر به طور طبیعی هنگام اولین مقاربت به عرض کم واژن همراه با مانعی که به راحتی امکان دخول آلت مردانه را ندهد برخورد نمایید شخص تا حالا دخول واژنی نداشته است.فکر کنم اگر کمی در این زمینه اطلاعات داشته باشید به راحتی تفاوت عرض ناشی از استمنا توسط انگشت و عرض ایجاد شده ناشی از آلت مردانه برای شما قابل احساس خواهد بود. 
 

تشخیص زمان پارگی بکارت 
معمولا تا 2 هفته بعد از پارگی بکارت از روی نشانه های ظاهری می توان تاریخ دقیق آن را حدس زد و پزشک متخصص یا ماما تا 1 ماه می تواند تاریخ پارگی را حدس بزند و بعد از 1 ماه به هیچ وجه زمان پارگی پرده معلوم نمی شود.از لحاظ شکل ظاهری اگر پرده بکارت ترمیم یافته نباشد لبه هاي پارگي جديد در پرده بکارت معمولا زخمي و قرمز رنگ بوده و آثار خون لخته شده در آن مشاهده مي شود.بعد از حدود يک هفته لبه هاي بريدگي از مخاطي مشابه مخاط پرده پوشيده شده و بعد از حدود دو هفته لبه هاي زخم نسبتا گرفته مي شوند. اگر پرده بکارت ترمیم یافته باشد مراحل فوق صورت نمی گیرد.نکته مهم دیگر اين است که لبه هاي پارگي چون آزاد هستند و به هم اتصال ندارند هيچ وقت به هم جوش نمي خورند و اگر دو تکه پارگي به هم دوخته شوند و پرده ترمیم شود محل ترميم به صورت يک اسکار برجسته روشن کوچک مشخص خواهد شد. 

در پايان تاکيد مي کنم که بکارت روانی-عاطفی خیلی مهمتر از بکارت جسمی باشد.چون اگر شخصی یک رابطه گرم احساسی عاطفی را تجربه کرده باشد و قبل از ازدواج آن رابطه را برای خود از لحاظ احساسی تمام نکرده باشد.فرد در تمامی جنبه های زندگی رابطه بین خودش و همسرش را با آن رابطه ایده آل مقایسه می کند و از همسر خود دلسرد می گردد.در ضمن پرده بکارت ملاک مطمئنی براي تشخيص باکره بودن نمی باشد.چون انوع مختلف آن وجود دارد و ممکن است شخص انواع دیگر رابطه مانند معاشقه دهانی را تجربه کرده باشد.در این مواقع توصیه می شود با توجه به اطلاعات شخصی به حالتهای روانی و احساسی طرف مقابل در زمان تحریک توجه گردد چون در زمان تحریک رفتار از ناخودآگاه ناشی می شود و معمولا اشخاص کنترل کمتری بر روی حالات احساسی و روانی خود دارند و احتمال نقش بازی کردن بسیار کم می باشد.از این روش خانم ها نیز به راحتی می توانند متوجه بشوند که آیا همسرشان برای اولین دفعه مقاربت را تجربه می کند یا قبلا آن را تجربه کرده است؟

ارسال این مطلب به دوستان ارسال این مطلب به دوستان

عضويت در گروه
عضويت در گروه

پست شده توسط :

سیمافان

مهم نیست عاشق چی هستی "مهم" اینه که واقعا عاشقش باشی ...


تاکنون تعداد 3112 پست ارسال کرده است .
نظرات کاربران : 59 نظر درباره “پارگی پرده بکارت دختران و نحوه ترمیم آن

sahar :
4 th , دسامبر 2013 - 6:32 ب.ظ


خواهش می کنم کمکم کنید می خوام ازدواج کنم اما پردمو از دست دادم بگیدچیکارکنم.همدانی هستم [گریه] [گریه] [گریه] [گریه] [گریه] [گریه]

[پاسخ]

الهه :
5 th , دسامبر 2013 - 10:04 ب.ظ

یه دکتر پیدا کن برو بدوز [ایول] [اوکی] [بدرود]

[پاسخ]


sahar :
11 th , دسامبر 2013 - 2:43 ب.ظ

محل زندگیتان کجاست؟
تا یک نفر برای ترمیم آن معرفی کنم.

[پاسخ]

سارا :
3 rd , فوریه 2014 - 3:20 ق.ظ

سلام تورو خدا آدرس یه متخصص تو شیراز واسه ترمیم بهم بدید

[پاسخ]

weee :
28 th , فوریه 2014 - 7:57 ب.ظ

سلام ادرس دکترشیرازبرای ترمیم برای منم بفرستیدhani :
12 th , آوریل 2014 - 11:31 ب.ظ

mishe lotfan az karaj moarefi konid? [تشویش]

[پاسخ]


هانا :
15 th , آوریل 2014 - 2:50 ب.ظ

سلام عزيزم. لطفا خواهشا يه دكتر تو تهران هم معرفي كن. اين قضيه شده كابوس سه ماه من. هركي ميشناسه كمك كنه.

[پاسخ]مریم :
21 st , دسامبر 2013 - 2:40 ب.ظ

با پسری رابطه دارم در اثر رابطه بکارت خود را از دست دادم خوانوادم اصلا راضی ب ازدواج ما نیستن ممکنه دوست پسرم برای راضی کردن خوانوادم موضوع رو به خوانوادم بگه منم اصلا راضی نیستم چون میدونم اتفاقات بدی میفته خیلی استرس و نگرانی دارم لطفا راهنماییم کنید

[پاسخ]


هانا :
15 th , آوریل 2014 - 1:47 ب.ظ

سلام. لطفا يك ماما در تهران براي ترميم بكارت معرفي كنين لطفا. خيلي ممنون

[پاسخ]sahar :
14 th , دسامبر 2013 - 3:53 ب.ظ


همدان

[پاسخ]

الهه :
15 th , دسامبر 2013 - 6:19 ب.ظ

سلام سحرجان من کرجم اگه میشه یک دکتر معرفی کن ممنووووووووووووووووون

[پاسخ]

d :
27 th , دسامبر 2013 - 12:23 ب.ظ

سلام خوبی. برو پیشه دکتر خانم علیزاده. آدرسشو تو سایت پیدا میکنی هی سرچ بزن سایتشم هست شمارشم هست.

[پاسخ]

الهه :
30 th , دسامبر 2013 - 7:15 ب.ظ

سلام ممنون تو خوبی سایتشو پیدا کردم اما باز نمیشه عزیزم


ف :
22 nd , ژانویه 2014 - 7:27 ب.ظ

سلامو میشه اسم و تلفن دقیق شو بگید ، من پیدا نکردم.


هانا :
15 th , آوریل 2014 - 2:45 ب.ظ

سلام عزيزم. لطفا خواهشا يه دكتر تو تهران هم معرفي كن. اين قضيه شده كابوس سه ماه من. هركي ميشناسه كمك كنه.

سیمافان :
15 th , آوریل 2014 - 2:52 ب.ظ

دوستان عزیزی که درخواست دکتر از بنده یا کاربران دیگر دارید، لطفا توجه کنید این یک مطلب علمی می باشد و برای افزایش آگاهی کاربران در سایت قرار داده شده است.لطفا در اینترنت به دنبال پیدا کردن دکتر نباشید… شما باید قبل از دچار شدن به این گرفتاری فکر آینده را می کردید. بنده کامنت های هیچ کدام از کسانی که قصد معرفی دکتر دارند را تائید نمیکنم.


sahar :
16 th , دسامبر 2013 - 9:04 ب.ظ


چرا دکترو معرفی نمی کنید؟
من که گفتم از همدانم

[پاسخ]


سحر :
22 nd , دسامبر 2013 - 7:02 ب.ظ


سلام.
من رفتم پیش متخصص زنان میگه پرده بکارت سالمه ولی یه سری خوردگی وجود داره به همین دلیل به من برگه سلامت نداد.میخواستم ببینم من الان باید چیکار کنم.ایا با خود ارضایی این اتفاق برام افتاده.چون من اصلا نزدیکی هم نداشتم.ایا قابل ترمیم هست.

[پاسخ]


d :
27 th , دسامبر 2013 - 12:26 ب.ظ


سلام خوبین. میشه بگید بعد از عمل پرده بکارت شب زفاف 100 درصد خون میاد یا اینکه مثلا کسی چند بار رابطه داشته باشه شکل و ظاهری واژن تغییری میکنه میشه منو راهنمایی کنید. ممنون

[پاسخ]


aida :
27 th , دسامبر 2013 - 2:37 ب.ظ


سحر خانم منم مث خودت دخترم ولي بايد تا زمان ازدواجت با هيچ پسري رابطه نداشته بودي.الانم نبايد براي بکارت تو ترميم کني چون داري خيانت ميکني ن زرنگي.

[پاسخ]


الهه :
30 th , دسامبر 2013 - 6:59 ب.ظ


ایدا جان کسی که نا خواسته این بلا سرش اومده خیانت نمیکنه با ترمیم خودشو از یه عمر زدگیه با شک نجات میده [گل]

[پاسخ]


zahra :
5 th , ژانویه 2014 - 11:18 ب.ظ


من قبلا یک باررابطه داشتم والان پرده بکارتم پاره شده لطفا یک دکترکه ترمیم میکنه معرفی کنین ازتهران

[پاسخ]


azita :
19 th , ژانویه 2014 - 5:53 ب.ظ


یه دکتر خوب تو همدان بهم معرفی کنید.‏aria2248@gmail.com

[پاسخ]


نیلا :
23 rd , ژانویه 2014 - 5:34 ب.ظ


سلام.توی اصفهان کسی دکتر خوب سراغ داره؟؟؟ [ناراحت]

[پاسخ]


asal :
26 th , ژانویه 2014 - 3:51 ب.ظ


سلام خوبین
من یه دخترم که پرده ام رو در اثر شستن با آب پر فشار از دست دادم
من مراغه ای ام کمکم کنید [تشویش] [تشویش] [تشویش]
[نه] [نه] [نه]

[پاسخ]


sahar :
7 th , فوریه 2014 - 12:19 ق.ظ


سلام..خواهش میکنم یه ادرس در شیراز رو برای ترمیم پرده بکارت به من معرفی کنید…خواهشا

[پاسخ]


ایلار :
10 th , فوریه 2014 - 6:17 ب.ظ


[موزیک]
سلام خسته نباشین
من قبلا با یه پسری رابطه داشتم تا روز خواستگاری فهمیدم سرطان خون داره و بهم نگفته.
من باهاشون نزدیکی داشتم.
امروز رفتم دکتر مامایی گفت که یه خط از پرده بکارتت رفته
برا ترمیمش هر 29 روز 1بار تا 8 ماه گفت باید بیای
میشه راهنماییم کنید اگه برم بعد معلوم میشه؟
شب ازدواج خون میاد ؟با نه؟ [تشویش] [ناراحت]

[پاسخ]


اعظم حسینی :
25 th , فوریه 2014 - 11:46 ق.ظ


سلام من پرده بکارتموازدست دادم درشهرنیشابورساکنم لطفاآدرس یک ماما مطمئن وهزینه اش روبرام ایمیل کنید باتشکر

[پاسخ]


mari :
15 th , مارس 2014 - 2:55 ب.ظ


سلام خوبید؟باپسری رابطه داشتم والان نمیدونم پردم سالمه یاخدای نکرده سالم نیست روم نمیشه برم دکتر.ایا کسی هست که باهم بریم دکتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من تهرانم یعنی شهریار.ترمیم چی هست؟زود ج بدیداینم ایدی یاهومن ایمیل بدید یاپی ام منتظرم
hasti.alone1374@yahoo.com [ناراحت]

[پاسخ]


فاطمه :
8 th , آوریل 2014 - 4:18 ق.ظ


سلام تورو خدا آدرس یه دکتر تو تبریز را برام بفرستید خواهش میکنم دارم از غصه میمیرم من قربانی شدم sevda2123@gmail.com

[پاسخ]

افزودن نظر:

هفت × هفت =[گل] [گریه] [کچل] [چشمک] [هورا] [نیشخند] [نه] [نمیدونم] [ناراحت] [ناخوش] [موزیک] [لبخند] [قلب] [قلب شکسته] [فکر] [عصبانی] [شیطونک] [سکوت] [سوت] [سوال] [زنگ] [زبان] [ریلکس] [ریسه] [دعا] [خنده] [خجالت] [تعجب] [تشویق] [تشویش] [بوسه] [بغل] [بدرود] [ایول] [اوکی]


* براي درست کردن چهرک اينجا کليک کنيد .

* به دليل سخت بودن خواندن فينگليش براي کاربران لطفاً در صورت امکان فارسي تايپ کنيد.

* لطفاً در ابتدای ایمیل خود از WWW استفاده نکنید !

* ايميل شما منتشر نخواهد شد.

* نظرات شما ،پس از تائيد در سايت قرار خواهد گرفت .

* نظراتی که حاوی تبلیغات، توهین و واژه های نامناسب باشند تایید نمی‌شوند.

* پرسش‌های خصوصی خود را از طریق فرم تماس با ما مطرح نمائيد.مي خواهيد عضو گروه سيما فان باشيد ؟

عضويت در سيمافان

اگر از مطالب سيما فان خوشتان مي آيد مي توانيد با وارد كردن ايميل خود در فرم پايين ، عضو گروه شده و جديد ترين مطالب سايت را در ايميل خود دريافت کنيد .
تازه ترين مطالب سايت
توصیه شده ها :