جديد ترين مطالب


مطالب جالب و خنده دار
علیی دایی در حال نماز خواندن !
با ارزش ترین کارت بسیج !
خوشگله خیلی به زیباییت نناز !
نماز با اعمال شاقه (تصویر خنده دار)
کاریکاتور دردناک خانه سالمندان
باهوشا جواب این تست رو بلدن !؟
کار تیمی فوق العاده در فوتبال (متحرک)
این اولیه تیر خورده یا داره تیراندازی میکنه ؟
عکس یکی از داف های دوره قاجار
جوراب شلواری دخترانه برای مقابله با منحرفان
داستان آموزنده تله موش
نکات مهم قبل از سفر به خارج از کشور
مطلبی مفید در رابطه با عزت نفس
نوازش از دیدگاه اریک برن
تبلیغات

همجـنس بازی و همجـنسگرایی

دسته : دین و اندیشه اسلامی
0

سیمافان : در نگارش این مطلب حداکثر سعی خود را نموده ام تا به صورت روشن مسئله همجنس گرایی را مورد بحث و بررسی قرار دهم و فقط هشداري است براي آناني كه مي خواهند اشتباه قوم لوط را دوباره تكرار كنند و از خدا میخواهم این نوشته بتواند بیشترین تاثیر را در خواننده داشته باشد . انشاالله در مطالب بعدی بیشتر به این مورد خواهم پرداخت .

 

متاسفانه بنا به دلایلی افراد زيادي در جامعه مشاهده مي شوند که حاضرند با همجنس خود نزديکي کنند و يا به عمل زنا دست بزنند اما رابطه اي مشروع و سالم در سايه ي ازدواج نداشته باشند .

 

من فکر میکنم با پاک نمودن صورت مسئله و انکار وجود همجنس گرایان در جامعه نمی توان قدمی در جهت راهنمایی و هدایت اینگونه افراد برداشت . همجنس گرایان هم مانند معتادان و یا بیماران دیگر گرفتار حسی مبهم و ناشناخته می شوند که علاوه بر گناه و قباحت این عمل زشت ، موجب گرفتار شدن در مشکلات و بیماری های روحی و جسمی فراوانی می شوند .

 

با توجه به اینکه تا به امروز اطلاع رسانی کامل و جامعی در این مورد در اختیار نوجوانان و جوانان کشور عزیزمان قرار نگرفته است . امیدوارم این مطلب کمک شایانی برای این قشر باشد . از خداوند متعال سعادت دنیا و آخرت را برای تمام مردم جهان خواستارم .

 

همجنس گرایی | همجنس باز | تمایل به جنس موافق | سیمافان

 

گرایش به جنس موافق دلایلی دارد . شاید این حس گرایش به همجنس ، به صورت ذاتی در وجود فرد باشد ولی دلیل موجه ای نیست که به این کار تن در بدهند و باید این حس گرایش سرکوب گردد و این کار فقط توسط خود فرد باید صورت بپذیرد .

 

من آنچه شرط بلاغ است با تو گویم    تو خواه از سخنم پند گير خواه ملال

 

 

یکی دیگر از دلایل گرایش به همجنس را میتوان بالا رفتن سن ازدواج ، شرایط سخت خانواده ها برای ازدواج ، مهریه های بالا ، مشکل مسکن ، کار و …  در جامعه دانست که متاسفانه تحریم های جهانی و عدم بازرسی صحیح و کامل قیمت های بازار از سوی مجریان قانون موجب شده مسئله ازدواج برای جوانان به یک کابوس یا آرزوی دست نیافتنی تبدیل گردد . با این وجود سازمان های خیریه نقش پر رنگی را در فراهم نمودن امکانات ازدواج برای جوانان بازی می کنند.

 

همان طور که می دانید غریزه جنسی یک نعمت خدادادی است که اگر این غریزه در مسیر درست خویش تخلیه نشود مشکل ساز خواهد شد . امیدواریم با همت خداوند و در صورت صلاح دید مسئولین برای جوانانی که نمی توانند میل جنسی خود را تخلیه نمایند امکاناتی فراهم گردد . شاید تاسیس خانه عفاف کمکی شایانی باشد .

 

خانه عفاف چه بود ؟ (برگرفته از دانش نامه ویکی پدیا)

” خانه عفاف طرحی بود که از سوی یکی از اصناف در سال ۱۳۸۱ مطرح شد تا امکان قانونی شدن استفاده از خدمات جنسی زنان تحت لوای صیغه فراهم آید.

این طرح برای اولین بار توسط «جامعه اسلامی ناصحین قم» در سال ۱۳۷۳ تهیه شد و برای سازمانهای مختلف فرستاده شد. اما با انتشار جزئیات آن و بالارفتن احتمال اجرای آن در سال ۱۳۸۱ به جنجالی بزرگ مبدل شد خصوصا که در همان زمان یکی از مقامات بلندپایه روحانی قوه قضائیه در کرج متهم به سوءاستفاده جنسی از زنان شد. رییس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی (احتمالا برای کاستن از انتقادات مردم) از بازداشت طراح آن خبر داد.

این طرح با مخالفت محمد خاتمی و نمایندگان اصلاح‌طلب مجلس ششم مواجه شد.

این طرح موجب تحت الشعاع قرار گرفتن و در نهایت کنار گذاشته شدن «طرح سلامت جنسی» شد که از سوی وزارت کشور در حال تهیه بود.

به گفته سازمان ملی جوانان بحران روابط جنسی در صدر مشکلات جوانان ایرانی است. “

 

مقوله همجنس گرايي با توجه به گرایشات ما انسان ها (میوه حرام همیشه شیرین تر است! “) توانسته براي خود شهرت بسيار زيادي در جهان بر هم زند. طرفداران اين گروه معتقدند که چون در عصر کنوني ديگر خبري از برده داري نيست و زنان نيز به آزادي و دموکراسي دست پيدا کرده اند پس ديگر وقت آن فرا رسيده است که همجنس گرايان نيز به حقوق مقتضي خود برسند.

به نظر مي رسد که جو حاکم بر جوامع نيز به سوي پذيرش يک چنين نظريات پوچ و بي اساسي پيش مي رود. اين روزها جمع کثيري از همجنس گرايان را مشاهده مي کنيم که در ملاء عام در انظار عمومي ظاهر شده و بدوم هيچ ابايي همجنس بودن خود را به صورت آشکارا اظهار مي دارند. در بخش هاي وسيعي از کشورهاي غربي، زوج هاي همجنس مانند زوج هاي غير همجنس به رسميت شناخته مي شوند و از امنيت و رفاه اجتماعي کامل نيز برخوردار هستند. برخي از رهبران کليساها همجنس گرايان را مورد تاييد خود قرار مي دهند و براي اعظاي همجنس گراي کليسا دعا کرده و از خداوند برايشان خواستار موهبت و برکت مي شوند.

 

افتخار به همجنس گرایی در ملا عام در جوامع غربی | سیمافان

همجنس گرایان رنگین کمان را برای خود نماد قرار داده اند و معمولاً دستنبد های رنگی دارند . البته از این نمیتوان برداشت کرد که هر کسی که دستبند رنگی به دست دارد همجنس گرا است .
 
رنگین کمانی ها | سیمافان
 

عقيده اکثر همجنس گرايان بر اين اصول استوار است که…

  1. آنها اينگونه متولد شده اند.
  2. نه در داخل رابطه کسي آسيب مي بيند و نه در خارج از رابطه به کسي صدمه زده مي شود.
  3. هنگاميکه دو طرف درگير در رابطه، احساس خوبي نسبت به يکديگر دارند؛ ديگران حق دخالت در امور آنها را ندارند.
  4. همجنس گرايي و غير همجنس خواهي به يک اندازه معتبر بوده و بايد با ديد يکسان به آنها نگاه کرد.
 

همجنس گرایان اينگونه متولد شده اند؟

از روزي که بشر براي نخستين بار پا بر روي اين کره خاکي نهاده است، تا بدين لحظه همواره شاهد تبعيض هاي بسيار زيادي در ميان توده هاي مختلف اجتماعي از جمله زنان، سياه پوستان و معلولين بوده ايم. همجنس گرايان نيز از اين مطلب به نفع خود بهرداري کرده اند و خواست اوليه خود را بر اين اصل استوار نموده اند که چون گروه هاي مورد تبعيض قرار گرفته، نهايتا به حقوق خود دست پيدا کرده اند، اينک نوبت به خودشان رسيده که از امتيازات يکسان اجتماعي برخوردار گردند. اما اگر بخواهيم بر اساس آموزش هاي مذهبي تصميم گيري نماييم بي شک چيزي بر خلاف اين مطلب استنباط خواهد شد…

 

“جنسيت، نژاد و ناتواني جسمي در اين مورد هستند که يک انسان چگونه است؛ اما در مقابل همجنس گرايي مربوط مي شود به اينکه يک انسان تصميم مي گيرد چه کاري انجام مي دهد.”

 

از سوي ديگر همجنس گرايان مدعي هستند که پژوهش هاي علمي ثابت مي کنند که چنين گرايش هايي داراي خواستگاه بيولوژيکي در بدن انسان مي باشند.

 

3 تحقيق مختلف از سوي فعالان “حقوق همجنس گرايان” براي حمايت از نظريه مطرح شده در بالا انجام گرفته است که به شرح زير مي باشند: بررسي کروموزوم X ، تحقيق بر روي عملکرد هيپوتالاموس، تحقيق بر روي دوقلوهاي همسان همجنس باز.

 

در تمام کاوش هاي به عمل آمده نتيجه مشابه بوده؛ البته نبايد فراموش کرد که در هر سه مطالعه، محققان به شخصه همجنس گرا بودند. از اين گذشته بايد توجه داشت که مطالعات آنها توسط محققان ديگر موشکافي و تجزيه و تحليل نشده است. همچنين رسانه هاي گروهي هيچ اشاره اي به متدهاي به کار رفته در اين پژوهش ها نکرده اند و گمان مي رود که نتيجه بررسي ها چيزي بيش از يک تصور ساده انديشانه نباشد. هيچ مدرک موثقي وجود ندارد که اثبات کند همجنس گرايي به دليل وجود ژن هاي معيني در بدن انسان بروز مي کند.

 

ارائه آموزش هاي بنيادين در مورد ازدواج، زندگي مشترک و مسائل جنسي از قديم الايام رواج داشته به طوريکه حتي مي توان نمونه هاي آنرا در کتب آسماني نيز پيدا کرد. در بخش هايي مي خوانيم که خداوند مرد و زن را آفريد تا اين دو جنس در زندگي مکمل يکديگر باشند؛ به همين دليل هم هست که خداوند ابتدا آدم و سپس حوا را خلق نمود نه “آدم و نقي” يا “نرگس و حوا”.

 

براي يک ازدواج سالم و معقول طرفين بايد از دو جنس مختلف باشند. در اثبات اين نظريه دلايل بسيار زيادي وجود دارند که ما در اين قسمت به پاره اي از آنها اشاره مختصري خواهيم داشت.

  1. ساختار آناتومي بدن انسان براي برقراري ارتباط جنسي ميان يک زن و يک مرد طراحي شده و علم زيست شناسي ارتباط ميان زن و مرد را تاييد مي کند. هيچ عامل بيولوژيکي ارتباط همجنس گرايانه را تاييد و حمايت نمي کند. 
  2. آميزش جنس مذکر و مونث (حتي در حيوانات) آنها را قادر مي سازد که توليد مثل کرده و زاد و ولد نمايند. در کتاب هاي آسماني نيز مي خوانيم که “بارور شويد، توليد مثل کنيد و در تمام زمين پراکنده شويد.” اين پيامي است که قرن ها پيش زماني که نوح و قومش توانستند از آن طوفان سهمگن جان سالم به در برند بر آنها نازل شد. اما زاد و ولد و توليد مثل تنها دليلي نيست که خداوند انسان را از دو جنس مذکر و مونث آفريده . گزارش هاي (BUWA) از اين قرار است که صميميتي که از طريق گرايش هاي جنسي ميان زن و شوهر به وجود مي آيد داراي فوايد بيشماري براي هر دو طرف مي باشد و از سوي خداوند براي ايجاد پيوند هاي محکم تر، لذت و خوشي، و نهايتا توليد مثل در وجود آنها قرار گرفته است.
  3. همچنين خدواند به زن و مرد وظايفي را محول نموده که هر يک بتواند مکمل ديگري بوده و زندگي همزيستي مناسبي را در کنار يکديگر داشته باشند. خانم ها در مواردي که آقايون ناتوان هستند به آنها کمک مي کنند و بالعکس مردها نيز در مسائلي که خانم ها قادر به انجام آن نيستند، آنها را کمک مي کنند و وظايف هيچ يک نسبت به ديگري برتري ندارد و هر دو در يک سطح قرار دارند. با به کار گيري اين روش همواره روح اميد و تجلي در زندگي آنها زنده نگه داشته خواهد شد.
 

کسي آسيب نمي بيند؟

يک کارشناس با صراحت کامل معتقد است که “برقراري ارتباط جنسي با فرد همجنس به طور آشکارا بيماري هاي عديده اي را به همراه دارد.” البته همه ما مي دانيم که برقراري روابط جنسي حتي با جنس مخالف اگر روند بي بند و باري به خود گيرد، ممکن است موجبات ابتلا به برخي از انواع بيماري هاي آميزشي را فراهم آورد، اما همجنس گرايي روند سرايت بيماري هايي نظير تبخال مقعد، هپاتيت B ، انگل، تومور روده و ايدز را تا حد بسيار زيادي افزايش مي دهد. در تحقيقي که بر روي طول عمر مردان همجنس باز در دهه 90 در کانادا انجام شد پژوهشگران به اين نتيجه دست يافتند که مردان همجنس باز در حدود 12 تا 8 سال کمتر از همنوعان غير همجنس باز خود عمر مي کنند.

 

تاثير آن بر روي اطرافيان

روانشناسان اجتماعي اطمينان خاطر دارند که کودکاني که در خانواده هاي “گي (مردان همجنس باز) و لزبين(زنان همجنس باز) “  زندگي مي کنند اگر چه از لحاظ خصوصياتي نظير هوش، پيشرفت، توانايي داوري در امور اخلاقي، صلاحيت و شايستگي اجتماعي و هويت جنسي کمي از بچه هايي که در خانواده هاي غير همجنس باز بزرگ شده اند ندارند اما متاسفانه يک عامل منفي بر روي آنها تاثير پايدار دارد:

 

“زمانيکه فرد از دوران کودکي چيزي را آموزش ببيند در زمان بزرگسالي به هيچ وجه نمي تواند آنرا فراموش کند و خود را از آن جدا سازد.”

 

شما هيچ گاه قادر نيستيد ارزش هاي اخلاقي و نصايح الهي را به فرزندتان آموزش دهيد در حاليکه خودتان پا بر روي آنها مي گذاريد و نقضشان مي کنيد. شايد همه ما مرتکب گناهان زيادي در طول روز شويم اما زندگي کردن در يک خانواده هم جنس باز اخلاقي را به صورت عادت در ذهن کودک شکل مي دهد که فقط يک رفتار اشتباه نيست بلکه يک گناه نابخشودني است.

 

به کس ديگري مربوط نمي شود !

فعالان و طرفداران حقوق همجنس گرايانه بر اين باورند که همجنس گرايي دو نفر به هيچ کس ارتباط ندارد و فقط به دو نفري که درگير ارتباط هستند ارتباط پيدا مي کند. اما اين ادعا با حقيقت فاصله بسيار زيادي دارد. خداوند که خالق و آفريننده همه موجودات است بر تمام امور زندگي انسان ها آکاهي دارد و با قدرت بي حد و اندازه خود برايشان قانون گذاري و برنامه ريزي کرده و آنها را به طور اخص از همجنس گرايي منع نموده.

 

“شما نبايد همچنانکه که با غير همجنس خود به بستر مي رويد با همجنس خود نيز اين کار را انجام دهيد. اين امر غير اخلاقي بسيار ناخوشايند و انزجار آور است.”

 

سرپيچي و نافرماني از يک چنين فرمان قاطع و صريحي نشان دهنده بي اعتنايي به قدرت خداوند است.

 

برخي از افراد معتقدند که در بعضي از اديان در ابتدا اين گونه فرمان هايي وجود داشته که بعد ها به دليل نياز جوامع بشري از ميان رفته. براي توجيه اين قضيه مي توانيم بنا را بر روي تحريفاتي که در چنين کتبي شاهد آن هستيم بگذاريم. همانطور که ميدانيد قوانين خداوند از ازل تا ابد يکسان است و هيچ تغييري در آنها راه ندارد. در عهد جديد و قران کريم هم اشارهاتي مستقيم به همجنس گرايي و عواقب جبران ناپذير آن شده است.

 

از اعتبار همسان برخوردار است؟

برخي افراد معتقدند که کتاب هاي آسماني به اين دليل همجنس گرايي را منع و محکوم مي کنند تا با بت پرستي و شرک ارتباط پيدا نکند. اين عمل نکوهيده نه تنها نهايتا فرد را به سمت شرک و بت پرستي روانه مي سازد بلکه خارج از بت پرستي نيز عملي ناخوشايند و نکوهيده تلقي مي شود. اين مطلب را مي توان از دست نوشته هاي قديمي مذهبي نيز دريافت کرد. از همان دوران اوليه همجنس گرايي به عنوان کاري غير طبيعي شناخته مي شده و صرفا يک انحراف غير اخلاقي معصيت بار به حساب مي آمده.

 

در کتب آسماني مي خوانيم:

“و زنان معصيت کار راه طبيعي لذت را با يک چيز غير طبيعي معاوضه مي کنند و مردان نيز مانند آنها استفاده طبيعي از زنان را رها کرده و به دنبال همجنسان خود مي روند؛ آگاه باشيد که هر دو گروه در حال سوختن در آتش شهوات نفساني شان هستند.”

 

در زبان اصلي اين متن از لغت يوناني “آرسن اکوايتا” استفاده شده که اگر بخواهيم معناي تحت الفظي آنرا بيان کنيم معادل “مرداني که با مردها هم بستر مي شوند” است. در متون مذهبي تعابير ديگري براي اين کلمه ارائه شده که از جمله آن مي توان به اين موارد اشاره کرد: “آسيب زدن به ارزش هاي غير همجنس ها” ، ” آزار دهندگان نفس” ، ” لطمه وارد آوردن به ساير انسان ها ” و …

 

هم جنس بازي که در پسر با پسر با عنوان لواط  شناخته مي شود و در دختر با دختر با عنوان مساحقه ، در اسلام به شدت نهي شده است.

براي جلوگيري از پيش آمدن چنين عمل شنيعي چند چيز را كه مقدمات آن است تحريم فرمود:

 

1- نگاه شهوتي به پسر حرام است :

نگاه كردن از روي شهوت به پسر جوان (پسري كه هنوز موي صورتش در نيامده) حرام است و سوء اثر و شدت عقوبت نظر حرام مي باشد.

از حضرت رسول اكرم (ص) روايت است كه فتنه پسر جوان زيبا از فتنه دختر باكره بيشتر است .

پس بر هر مسلماني واجب است از چشمان خود نهايت مواظبت را بكند كه به چنين گناه بزرگي مبتلا نشود.

 

2-لجام آتشين براي بوسه شهوت :

بوسيدن پسر جواني از روي شهوت حرام است چنانكه از حضرت صادق (عليه السلام ) روايت است كه پيغمبر فرموده كسي كه پسر جواني را از روي شهوت ببوسد خداوند او را در قيامت به لجامي از آتش لجام مي فرمايد.

و از حضرت رضا (عليه السلام) روايت است كه : هرگاه مرد جواني را از روي شهوت ببوسد ملائكه هاي آسمان و ملائكه زمين و ملائكه رحمت و ملائكه غضب او را لعنت مي كنند و جهنم برايش آماده مي شود و مكان بدي جايگاهش مي باشد.  

و نيز از پيغمبر(ص) روايت است : كسي كه پسر جواني را از روي شهوت ببوسد خداوند او را در آتش جهنم هزار سال معذب مي فرمايد. و اگر مسلم شد كه كسي پسر جواني را از روي شهوت ببوسد بايد حد بخورد و حدش از سي تا نود تازيانه است هر قدر كه حاكم شرع صلاح بداند او را بايد تازيانه بزند.

 

3-خوابيدن دو مرد يا دو زن كنار هم :

خوابيدن دو مرد در يك بستر وزير يك لحاف در صورتي كه هر دو عريان باشند حرام است و همچنين در مورد دو زن نيز حرام  ميباشد و فرقي نميكند كه محرم باشد يا بيگانه . و در چند روايت است كه بايد آنها را حد زد و برايش حد زنا معين شود يعني آنها  را يكصد تازيانه بزنند

و از رسول اكرم (ص) روايت است كه بستر فرزندان خود را از سن ده سالگي جدا سازيد يعني دو برادر يا دو خواهر يا برادر و خواهر زير يك لحاف از همان كوچكي نخوابند.

 

امام صادق (ع) می فرماید: آن وقت که مردان به مردان و زنان به زنان اکتفا می کنند آخر الزمان است.

پيامبر اکرم‏ صلي الله وعليه و آله : هر کس با نوجواني آميزش جنسي کند، روز قيامت ناپاک وارد محشر ميشود، آن چنان که تمام آب‏ هاي جهان او را پاک نخواهند کرد و خداوند او را غضب مي کند و از رحمت خويش دور مي دارد و دوزخ را براي او آماده ساخته و چه بد جايگاهي است.

 

پاسخ به یک سوال : فرق لواط و همجنس بازي چيست؟ آيا مي تواند با برادر كسي كه با او اين كار را كرده ازدواج كند؟ آيا اصلا مي تواند ازدواج كند آن هم ازدواج سالم؟ آيا چنين كسي با قوم لوط محشور مي شود؟ لطفا صريح پاسخ دهيد.

لواط انجام عمل جنسى بين دو جنس مذكر است به گونه اي كه دخول در دُبر محقق بشود واسم ديگرش هم جنس بازي است
همجنس گرايي در اسلام و همه اديان الهي حرام است . لواط از گناهان بزرگ است. شخصى كه مرتكب اين عمل شنيع مى‏شود، از نظر خدا و رسول او و ملائكه مورد لعنت واقع مى‏شود و اگر در حال بلوغ و يا اختيار، اراده و عقل مرتكب اين عمل شده باشد و بدون توبه واقعى مرده باشد، عذاب او شديد خواهد بود.

پيامبر اكرم (ص) مى‏ فرمايد: «وقتى كه لواط ‏كننده در قبر نهاده شد بيشتر از سه روز باقى نمى‏ ماند و خداوند او را ميان قوم هلاك شده لوط پرتاب مى‏كند و روز قيامت هم با آن قوم ستمكار محشور مى‏شود» (ميزان‏ الحكمه، ج 11، ص 5369 ).

حال اگر هر دو يا يكى بالغ بوده و عمل لواط در نزد حاكم شرع يا با اقرار و يا شهادت شهود، ثابت شود، بايد حد شرعى بر او جارى گردد و حد آن به يكى از چند صورت است:

 الف) كشتن با شمشير و امثال آن،

 ب ) سوزاندن،

 ج ) دست و پاى او را بسته و از كوه پرتاب كنند،

 البته هر كدام را حاكم صلاح بداند، اجرا مى‏كند و اين در صورتى است كه دخول محقق شده باشد. اما اگر دخول نكرده باشد، حد آن صد ضربه شلاق است. حال اگر قبل از شهادتِ شهود توبه كند، حد ساقط مى‏شود؛ ولى اگر لواط كننده و مفعول يا يكى از آنها بالغ نبوده‏اند حد جارى نمى‏شود؛ بلكه اگر نزد حاكم ثابت شود تأديب مى‏شوند و چون بالغ نبوده ‏اند، گناهى در نامه عمل آنها نوشته نمى‏شود ، (تحريرالوسيله، ج 4، ص 198 و 199). كسى كه خداى ناخواسته با پسرى عمل لواط انجام داده، اگر يقين دارد كه هنگام عمل حتي قسمت کمي از آلت داخل در دبر شده است، خواهر و دختر و مادر لواط دهنده بر لواط كننده حرام است، ولى دختر و مادر فاعل بر مفعول حرام نيست. بله، اگر عمل لواط به صورت متقابل انجام شده باشد؛ يعنى، هر يك هم فاعل بوده و هم مفعول، ازدواج با افراد مذكور براى هر دو حرام است. اما اگر لواط به حدّ دخول نرسيده و فقط در حد تفخيذ انجام گرفته و يا اگر الان شك دارد كه آيا لواط همراه با دخول بوده يا به صورت تفخيذ انجام شده، افراد مذكور حرام نمى‏شوند و ازدواج با آنها مانعى ندارد.

 

مجازات

در کتاب هاي آسماني نه تنها اين امر نفرت انگيز و انزجار آور تفسير شده است بلکه انسان ها را به عواقب و مجازات هاي سنگيني که به دنبال دارند، هشدار داده است. درست مانند قوم لوت که در آخر به هلاکت رسيدند.

 

همانطور که خداوند در گذشته اقوام همجنس گرا را مجازات کرده در آينده نيز چنين جزايي براي آنها در نظر گرفته خواهد شد.

 

” نه زناکاران، نه بت پرستان و نه مشروب خوارن و فحاشان و غاصبين و همجنسگرايان و کساني که با کودکان رابطه جنسي برقرار مي کنند هيچ يک وارد بهشت نخواهند شد.” ( 10-9: 6 CORINTHIANS 1 )

 

جاي اميدواري وجود دارد؟

با توجه به تمام اين صحبت ها باز براي همجنس گرايان جاي اميدواري وجود دارد. خداوند بخشنده است و توبه کساني را که از گناهان خود پشيمان هستند مي پذيرد و از گناهانشان چشم پوشي مي کند. آنها بايد به در گاه خداوند توبه کند و تصميم بگيرند که از اين پس بر طبق فرامين الهي زندگي خود را ادامه دهند تا پروردگار را از خود راضي و خشنود نگه دارند. اگر ندامت و پشيماني و تصميم به اصلاح و تجديد نظر خالص و حقيقي باشند از شما پذيرفته خواهد شد؛ تمام افراد معتقد نيز روزي گناهي مرتکب شده اند و اکنون توبه کرده و جزء نيکوکاران قلمداد مي شوند.

 
 


نتيچه

با نظر به کليه مسائل اخلاقي و اعتقادي ما در مورد خاستگاه اوليه بشر روشن است که گرايشات و رفتار و برخورد ما بايد حد و مرز عقلاني و اخلاقي را همواره حفظ نمايد. اگر ما معتقد باشيم که از ماده اي چسبناک و مشمئز کننده با آميزه اي از اتفاقات تصادفي و تلاش و تقلا براي بقا به وجود آمده ايم ؛ بنابراين کاملا قابل قبول است که بگوييم هيچ قدرت برتري وجود ندارد و ما خودمان مي توانيم براي ادامه زندگي قوانين پيشنهادي خودمان را به کار گيريم. اما اگر بنا را بر اين بگذاريم که يک خداي مهربان و بخشنده وجود دارد که به دنيا آمدن ما را برنامه ريزي کرده و براي ادامه راه برايمان دستوراتي را مهيا ساخته پس ما هم بايد از فرمان هاي او پيروي کنيم. خداوند در قرآن معيارهاي متعارف و الگوهاي خود را به بشر منتقل نموده و شالوده هاي بنيادين سعادت را آموزش داده تا انسانها با پيروي از آنها به سلامت و کاميابي دست يابند.

 

 

دلایل ، منابع و داستان ها :

 لواط كننده گان سه روز پس از مرگ به قوم لوط ملحق مي شوند :

در زمان عمر غلامي كه مولاي خودش را كشته بود پس از اقرار عمر امر به كشتن نمود .حضرت اميرالمومنين علي (ع) از غلام پرسيد چرا مولاي خودت را كشتي؟

عرض كرد به زور با من لواط كرد پس او را كشتم آن حضرت از اولياي مقتول پرسيد آيا او را دفن كرده ايد؟ گفتنند: آري هم اكنون از دفنش مي آئيم پس به عمر فرمود غلام را تا سه روز نگهدار و پس از سه روز اولياي مقتول حاضر شوند.

پس از گذشتن سه روز آن حضرت به اتفاق عمر و اولياي مقتول بر سر قبرش آمدند از اوليايش پرسيدند اين قبر صاحب شماست؟ گفتند آري سپس فرمودند قبر را بشكافيد تا به لحد برسيد چون به لحد رسيدند و آنرا برداشتند جنازه را نديدند پس آن حضرت تكبير گفت و فرمود به خدا قسم دروغ نگفتم شنيدم از رسول خدا (ص) فرمود هر كس از امت من عمل قوم لوط را مرتكب شود و بدون توبه از دنيا برود پس در قبرش بيش از سه روز نمي ماند تا اين كه زمين او را فرو مي برد و بجائي كه قوم لوط هستند و هلاك گرديده اند ملحق مي نمايد پس در زمره ايشان محشور ميشود.

 

توبه واقعی :

در فروغ كافي كتاب الحدود از حضرت امام جعفر صادق (ع) روايت مي كند كه روزي حضرت اميرالمومنين (ع) در ميان جماعت اصحاب بودند مردي آمد و گفت يا اميرالمومنين با پسري لواط نمودم پاكم كن ( يعني بر من اجراء حد فرما )حضرت فرمود برو به خانه ات شايد سودائي در طبعت حركت كرده باشد ( چون اقرارت از روي كمال و شعور نيست ) روز ديگر آمد و همان اقرار را كرد و خواهش اجراي حد را تكرار نمود.

 

حضرت ثانيا فرمود به منزلت برو شايد سودائي در طبعت حركت كرده و چنين اقراري مي كني تا آنكه سه مرتبه باز گشته و همان طور اقرار و سپس خواهشش را تكرار كرد.در مرتبه چهارم حضرت فرمود كه پيغمبر (ص) در اين واقعه سه حكم فرموده هر يك را ميخواهي اختيار كن. يكي اينكه دست و پايت را ببندند و از كوه پرتابت كنند يا اين كه با شمشير ترا بكشند يا با آتش ترا بسوزانند؟

 

عرض كرد يا علي كدام يك از اينها دشوارتر است فرمود سوزاندن با آتش گفت آنرا اختيار كردم.

حضرت فرمود :تهيه كار خودت را بكن گفت چنين خواهم كرد پس برخاست و دو ركعت نماز خواند سپس گفت خدايا گناهي از من سرزده كه تو به آن دانايي و من از گناه خود ترسيدم و به نزد وصي رسول تو آمدم و از او خواهش كردم مرا از گناه پاك كند او مرا بين سه عقوبت مختار فرمود خداوندا من آن را كه سخت تر بود انتخاب كردم از تو مي خواهم كه اين عقوبت را كفاره گناهان من گرداني و مرا در آخرت با آتش خود در جهنم نسوزاني پس گريان برخاست و در گودال پر از آتش كه برايش آماده شده بود نشست آتش از اطرافش شعله مي كشيد.

حضرت اميرالمومنين علي (عليه السلام ) بر حالتش رقت فرمود و گريان شد و اصحاب  همه به گريه درآمدند پس از آن حضرت فرمود بر خيز اي مرد كه ملائكه آسمان و زمين را به گريه درآوردي به درستي كه خداوند توبه ات را پذيرفت. برخيز و به آن گناهي كه كردي نبايد برگردي. (توبه واقعي در صورتي قابل قبول است كه فرد هيچگاه به طرف آن برنگردد)

 

نكته : مشهور بين فقها آن است كه اگر گنه كار پس از اقرار و حاضر شدن براي اجراي حد توبه نمايد امام مخير است كه حد را اجراء كند يا نكند. چنانكه در حديث مزبور امام (ع) از اجراء حد صرفنظر كرد و اين اختيار اجراي حد مخصوص موردي است كه گناه با اقرار گنهكار ثابت شود نه با شهادت شهود كه در اين صورت توبه گنهكار در اجراء نمودن حد تاثيري نداشته و حتما بايد حد اجرا شود.

 

مولف : محمد مرادپور

برچسب ها :برچسب ها : ||||||||||||||||

نظرات کاربران : 20 نظر درباره “همجـنس بازی و همجـنسگرایی

رضا :
23 rd , دسامبر 2012 - 1:02 ق.ظ


با سلام خدمت شما دوست عزیز
واقعا از مقاله شما خوشم اومده. اونقدر احمقانه و کودکانه نوشته شده که به تمامی مواردش، من که هیچ، حتی برادر 5 ساله ام هم میتواند جواب بدهد.
چقدر خوب بود اگر تمامی مخالفان پدیده همجنسگرایی مانند شما کودک پندار و سبک مغز بودند.
آنقدر خندیدم که اشک در چشماش حلقه زده…
لطفا اگر بازهم از این مقالات حماسی گذاشتید به من خبر بدید [ریسه] [اوکی] [خنده]

[پاسخ]

محمد :
23 rd , دسامبر 2012 - 9:53 ق.ظ

سلام دوست من [لبخند]
بله حق با شما هست سعی من هم بر این بود که بچگانه و با ساده ترین نگارش ممکن توضیح بدم . و در مورد اینکه این مسائل رو همه می دونند هم با شما موافقم چون با تکرار زیاد عادی شده ؛ ولی عمل کردن مهم تر از دانستن هست.
برای اینکه جدیدترین مطالب سایت رو به صورت روزانه در ایمیل خود دریافت کنید در خبرنامه سایت عضو بشید .
در ضمن در صورتی که تمایل داشته باشید میتونیم از طریق آی دی یاهو من (m.moradpour50) بیشتر در این مورد با هم صحبت کنیم . [گل]

[پاسخ]رها :
23 rd , مارس 2013 - 10:01 ب.ظ


حالم از همجنس بازی و این کارا بهم میخوره.
ممنون عالی بود

[پاسخ]


رها :
24 th , مارس 2013 - 11:42 ب.ظ


مرسی جالب بود

[پاسخ]


مصطفی :
26 th , آوریل 2013 - 6:22 ب.ظ


“به گفته سازمان ملی جوانان بحران روابط جنسی در صدر مشکلات جوانان ایرانی است. “
سلام به نظر من در حال حاضر سیستم آموزشی ما درباره مسائل جنسی خیلی ضعیفه و راهکار پنهان کردن و انکار انحرافات باید تغییر کنه و نحوه برخورد صحیح با رفتارهای جنسی در مدارس و مساجد به مردم هشدار و آموزش داده بشه…البته من خودم آخرین باری که مسجد رفتم یادم نمیاد و تو دبیرستان هم اصلا چیز مفید درباره مسائل جنسی یاد نگرفتم و هرچی یاد گرفتم از دوستان همسن وسالم بوده!!
پس بهتره بیشتر تو مدرسه انحرافات جنسی و مضرات همجنسگرایی آموزش داده بشه ولی تاکید میکنم باید اینگونه مسائل کارشناسی باشه و به نحوی آموزش داده بشه که نتیجه برعکس نده و باعث اشاعه فحشا و یه نوع تبلیغ منفی نشه …
اگه کارشناسان مشابه این مقاله شاهکار رو و با استناد به سخنان بزرگان دین توی کتابهای درسی و دینی دوره دبیرستان (دوره بلوغ) قرار بدن ، واقعا آگاهی دهنده و برای جوانان ایران زمین مفید خواهد بود….
لطفا مقالتون رو برای سازمان آموزش و پرورش ارسال کنید و این موضوع را پیگیر باشید…
انشاالله خدا حفظتون کنه. [گل]

[پاسخ]


حمید :
29 th , آوریل 2013 - 1:49 ق.ظ


هر کسی یک عقیده ای دارد و آن عقیده برایش محترم است به کسی چه ربطی دارد که میخواهد با جنس مخالف رابطه بر قرار کند یا موافق .
فقط مهم رضایت دو طرف است و من هم خودم تمایل زیادی به همجنس گرایی دارم

[پاسخ]

aki :
8 th , اکتبر 2013 - 3:01 ب.ظ

Eyvaaaaaaaaal :D
Hal Kardam
Harfe Deleto zadi be done in ke betarsi
Like

[پاسخ]


علیرضا :
16 th , فوریه 2014 - 4:12 ب.ظ

آفرین حمید جان

احمق هایی که این مقاله رو گذاشتن بدونن همجنس خواهی یه چیز درونی در انسان است و اختیار در کار نیست

همجنس گرایی بنیانگذار نداره

[پاسخ]

محمد مرادپور :
16 th , فوریه 2014 - 8:41 ب.ظ

شمایی که در حال دفاع از این امر هستید لااقل با ادب صحبت کنید تا حداقل مردم احساس بکنند شما هم فرهنگ صحبت کردن و زندگی در اجتماع را بلد هستید …

[پاسخ]
حسن :
17 th , می 2013 - 7:26 ب.ظ


خدمت آقایانی که نظر گذاشتند که این کار مربوط به خود فرد می شود و ربطی به کسی دیگر ندارد باید عرض کنم ما همه در یک جامعه اسلامی زندگی می کنیم و بر اساس موازین شرعی که در کشور حاکم است اعتقادات و عقاید دینی داریم ضمن اینکه ما ایرانیان از فرهنگ غنی تری نسبت به غرب بر خورداریم و اینگونه اعمال در زمان قبل از اسلام هم در ایران متعارف نبوده. پس نباید آنچه غربیها عمل می کنند که صد در صد اشتباه هم است ما نیز کور کورانه به آن عمل کنیم . وقتی اسلام چیزی را قرنهای پیش حرام یا مکره کرده ؛ علم تازه به مضر بودن آن پی برده و در آخر حدیثی از پیامبر اکرم (ص) :اگر روی شخص لواط کار تمام آبهای دنیا را بریزند باز پاک نخواهد شد.
با تشکر

[پاسخ]


سامان :
6 th , ژوئن 2013 - 10:09 ق.ظ


سلام حمید من باهات (کاملا) موافقم [اوکی] [ایول]

[پاسخ]


پورسینا :
12 th , آگوست 2013 - 2:09 ب.ظ


عیسی به دینش موسی به دینش – شما کلاه خودت رو بچسب که باد نبره
احترام به سلیقه ها و گرایشا توی هر جامعه ای بخصوص جامعه ای اسلامی ضروریه – پس فقط کلاه خودتون رو بگیرین که باد نبره و بذارین دیگران با شخصیتی که دارن راحت و آسوده زندگی کنن – شما بجای همجنسگرایی چرا به فساد بین دخترو پسر که این روزا سر به فلک کشیده نمی پردازین – پدیده ای که این روزا کمترینش زنا کردن و دریدن مخرج عقب و جلو دیگرانه – در جامعه ی اسلامی که اکثر افراد همجنسگرا نیستن پرداختن به روابط نامشروع دختر و پسر مهم تر از همجنسگراییه
بدرود.

[پاسخ]


فرشید :
17 th , آگوست 2013 - 8:49 ب.ظ


مگه فضولین -بدبختا,مگه بیکارین,احمقا من خودم همجنسگرا هستم

[پاسخ]


aki :
8 th , اکتبر 2013 - 3:02 ب.ظ


Like Hamid
[اوکی]

[پاسخ]


برترین تونم :
14 th , دسامبر 2013 - 3:11 ب.ظ


akh joon hamgens garaieero khaili doos midaram [اوکی] [ریسه] [موزیک] [هورا] [گل] [ریلکس] [ایول]

[پاسخ]


برترین تونم :
14 th , دسامبر 2013 - 3:16 ب.ظ


lotean komakam koninke chegoory baead in karo bokonam [اوکی] [ایول] [سوال] [گل] [بوسه]

[پاسخ]

محمد مرادپور :
14 th , دسامبر 2013 - 3:38 ب.ظ

کدوم کارو ؟

[پاسخ]جلال :
15 th , فوریه 2014 - 12:34 ق.ظ


میگن در جنگ با کفار ، اگر در آخرین لحظه کافر گفت که تسلیم میشم و ایمان میارم نباید به اون کاری گرفت . کفر که از همجنس بازی بدتره .
اما اینجا گفتین که بعد از اینکه شاهو اعلام کردن که لواط صورت گرفته ، توبه اثر نمیکنه و حد ( که منجر به مرگ خواهد شد ) باید اجرا شود .
وای از شما که در هر لحنی یک تناقض هست .
بترسین از این نوع دین رواج دادن و سنگ کردن اسلام و بستن این دین در یک چهارچوب که هر لفظیش شده از دهن یک فرد . که فقط خواننده ها رو با یک دیواری رو به رو میکنه که خیلی ها برمیگردن .
به گفته ی همین چهارده عزیز ، اگر علم نباشه ، اگر جهل باشه ، همه چی مرگ است و درد .

[پاسخ]

محمد مرادپور :
15 th , فوریه 2014 - 9:35 ق.ظ

علم من در حدی نیست که بتونم شما را به صورت علمی توجیح کنم . ولی قبل از هر چیز مقایسه کفر با همجنس گرایی که کدام بدتر است کدام بهتر وظیفه من و شما نیست و ما فقط باید طبق گفته مجتهدین عمل کنیم .
همه ما به جای استفاده از توضیح المسائل علما، برای توجیح کارهای خودمون یک توجیح المسایل تو جیبمون گذاشتیم.
کسانی که کشش ماندن در این دین را داشته باشند بالاخره به دنبال مطلب رفته و در پی یافتن پاسخ می شوند.

اگر به گفته های دیگران اعتماد نداریم و دچار تناقض میشیم پس بهتر هست خودمان شروع به تحقیق در بین کتاب ها بکنیم همین قرآن می تونه شروع خوبی باشه.
موفق و موید باشید.

[پاسخ]حجت :
16 th , فوریه 2014 - 8:55 ب.ظ


نشانه های آخرالزمان … [سکوت]
آیا در زمین سیر نمیکنید تا سرگذشت پیشینیان را ببینید ؟

[پاسخ]

افزودن نظر:

هشت + دو =[گل] [گریه] [کچل] [چشمک] [هورا] [نیشخند] [نه] [نمیدونم] [ناراحت] [ناخوش] [موزیک] [لبخند] [قلب] [قلب شکسته] [فکر] [عصبانی] [شیطونک] [سکوت] [سوت] [سوال] [زنگ] [زبان] [ریلکس] [ریسه] [دعا] [خنده] [خجالت] [تعجب] [تشویق] [تشویش] [بوسه] [بغل] [بدرود] [ایول] [اوکی]


* براي درست کردن چهرک اينجا کليک کنيد .

* به دليل سخت بودن خواندن فينگليش براي کاربران لطفاً در صورت امکان فارسي تايپ کنيد.

* لطفاً در ابتدای ایمیل خود از WWW استفاده نکنید !

* ايميل شما منتشر نخواهد شد.

* نظرات شما ،پس از تائيد در سايت قرار خواهد گرفت .

* نظراتی که حاوی تبلیغات، توهین و واژه های نامناسب باشند تایید نمی‌شوند.

* پرسش‌های خصوصی خود را از طریق فرم تماس با ما مطرح نمائيد.ads
سيمافان از نگاه شما
تبليغات متني
شبکه اجتماعي سيماکلاب
محيطي براي پيدا کردن دوست جديد
فروش کارت شارژ سيماپين
فروش کارت شارژ ايرانسل، همراه اول، تاليا
محصولات ما
اشتراک خبرنامه
اگر از مطالب سيما فان خوشتان مي آيد مي توانيد با وارد كردن ايميل خود در فرم پايين ، عضو گروه شده و جديد ترين مطالب سايت را در ايميل خود دريافت کنيد .
داغترين ها
بخش هاي اصلي سايت